محل تبلیغات شما

پیش نوشت: حس میکنم عنوان نوشته هام خیلی غیر ادبی اند، باید یکم روش کار کنم. 

من همیشه فکر میکنم هرچقدر خودم رو بیشتر بشناسم و همینطور خودآگاهی داشته باشم، کنترل خودم روی خودم بهتر است، رفتارهام سنجیده و منطقی تر هست، پیشروی به سوی اهدافم منظم تر هست و کمتر پیش میاد که از یه حرکت impulsive خودم ناراضی باشم و بخوام خودم رو سرزنش کنم. به همین خاطر تصمیم گرفتم دو تا سری دیگه توی وبلاگ درست کنم. عنوان یکیش: "امروز چی شد" هستش. توی اون سعی میکنم احساسات و افکار رو که داشتم و قابل توجه خودم بوده، یا حسی که تجربه کردم درحالیکه قبلا نبوده یا انکارش میکردم، یا رفتاری کردم که خارج از چارچوبی بوده که برای خودم در مسیرم در نظر گرفتم رو بنویسم.

حالا چی شد که به این فکر افتادم: دیروز توی محل کار یه جلسه داشتیم که من به حرفهای زده شده انتقادات زیادی داشتم از طرف دیگه به رفتارهای خودمم هم در طول جلسه خیلی انتقاد داشتم. یکی از مواردی که من از دیرباز :) باهاش درگیر بودم، اینه که خیلی زود عصبانی میشم و حرفم رو خیلی تند بیان میکنم در حالیکه الان میدونم اینکار درست نیست اما خب طبیعیه که اون لحظه به این چیزا فکر نمیکنم پس راهش اینه که از قبل به موقعیت هایی که تا بحال پیش اومده فکر کنم و ببینم که چطور میتونم عصبانیتم رو توی اون لحظه کنترل کنم. امیدوارم بتونم کم کم گامهای مفیدی توی این راه بردارم تا یه روز به این رفتار هم مثل بقیه چیزهایی که بهشون غلبه کردم فائق بیام و حس رضایت رو ازش تجربه کنم:)

The Magic of Reality: How We Know What's Really True

رونویسی برای یادگیری

5 نقطه قوت برتر خود را بشناسید.

رو ,کنم ,توی ,خیلی ,میکنم ,فکر ,به این ,که من ,چی شد ,که از ,اینه که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها